O projekte

Projekt Púpavy Hviezdoslav nezískal svoje pomenovanie iba kvôli lokalite, v ktorej sa nachádza. Pravdou je, že sme sa inšpirovali tým, čo inšpirovalo častokrát samotného básnika pri tvorbe - prírodou. Navyše, bol veľmi pracovitý a už od mladosti vštepoval synovi dôležitosť práce v živote. Neskôr aj sám básnik povedal: „Ona je žitia obsahom i cieľom.“ A tak sa bývanie jedna báseň stalo naším cieľom.

Picture

Spolu rastieme

Komplex bytov sa bude už čoskoro pýšiť časťou s názvom Sonety, ku ktorej pribudnú Letorosty I., II. a III. Toto architektonické dielo je navrhnuté tak, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je dôležité. Na spokojný život. Areál je vybavený dostatočným množstvom parkovacích miest, takže aj vaše auto nájde svoj domov.

10/2022
Zahájenie
výstavby
12/2023
Hrubá
stavba
9/2024
Ukončenie
prác
11/2024
Kolaudácia

1/2025
Odovzdávanie
bytov

Prekvapte aj svoju návštevu

Vďaka kvalitným materiálom, ktoré sme použili na výstavbu bytov hodnota vášho domova časom iba porastie. Samozrejme môžete rátať s pivničnými kobkami, krásnymi balkónmi a loggiami, priestranným riešením každého bytu, stropným vykurovaním a chladením a ďalšími modernými riešeniami.

hypotekárny špecialista

Financovanie

Buďte medzi prvými a rezervujte si byt po akom túžite. Financovanie je u nás jednoduché a prehľadné:

  1. Rezervácia - poplatok 3 000 € na 30 dní pre pohodlné riešenie financovania s vašou bankou.
  2. Záloha - 15 % ceny bytu vrátane rezervačného poplatku až po kolaudáciu.
  3. Kúpa - 85 % ceny bytu po nadobudnutí právoplatného kolaudačného rozhodnutia.

Parkovanie

Využite možnosť dokúpiť si vnútorné alebo vonkajšie parkovacie miesto. Podzemné parkovisko ponúka 238 vnútorných parkovacích miest. Ak idete práve z nákupov, z podzemného parkoviska sa komfortne presuniete výťahom. V areáli si môžete vybrať aj zo 71 vonkajších parkovacích miest. Pre informácie o cene neváhajte kontaktovať našich predajcov.

© 2022 - púpava development